Апарат BodySculptor exCell+ для схуднення та корекції фігури

  • Виробник: BodySculptor
  • Код товару: 1028
  • Доступність: На складі
  • Застосування: Тіло
  • Призначення: Для корекції фігури та схуднення
  • Процедура: Міостимуляція EMS, Пресотерапія
  • Функціональність: Багатофункціональний
  • Бренд: BodySculptor
  • Країна виробник: Франція
Апарат BodySculptor exCell+ для схуднення та корекції фігури

Найкращий спосіб скинути зайву вагу без шкоди для організму вже давно існує.

Унікальний апарат BodySculptor exCell+ (Бодискульптор) для схуднення та корекції фігури, заснований на принципі впливу біомагнітних хвиль та пресотерапії розроблений та виробляється у Франції вже понад п'ятнадцять років. Тепер і в Україні!

Космософт – французька компанія, яка займається розробкою, виробництвом та продажем апаратів для схуднення вже протягом 15 років.

Компанія «Космософт» представляє апарат Бодіскульптор, який допомагає боротися з надмірними жировими відкладеннями та недосконалістю фігури, забезпечуючи м'яку дію, а також виражені та стійкі результати.

Небагато статистики про компанію «Космософт»:
· 15-річний досвід дослідження технології схуднення під впливом біомагнітного поля
· Понад 10 наукових та клінічних досліджень
· 5 патентів у Франції, країнах Європи та міжнародних патентів
· Понад 2000 центрів були оснащені апаратами Бодіскульптор з 2002 року

Бодіскульптор не дає побічних ефектів, не уповільнює метаболізм і функціонує з урахуванням природних біологічних процесів в організмі людини.

Cosmosoft BioStimology®це інноваційна технологія заснована на повністю нешкідливому, безболісному впливі БіоМагнітних хвиль низької частоти, що не має побічних ефектів, що викликає руйнування жирових відкладень за рахунок стимуляції механізмів біологічного ліполізу тіла.
 

Метод успішно застосовується багатьма провідними клініками та оздоровчими центрами європейських країн та ОАЕ, показує чудові результати та користується підвищеним попитом у пацієнтів. У Франції апаратами на основі технології BIOSTIMOLOGY укомплектовано понад 2000 косметичних центрів. Популярність методики забезпечує не тільки хороша результативність, а й способи її проведення: це відмінний метод схуднення для тих, хто не любить ходити в спортзал, перевантажувати себе фізичними навантаженнями вдома або застосовувати виснажливі дієти.

BodySculptor - це остання версія , яка пов'язує ефективність біомагнітного поля ( технологія BioStimology® ) з перевагами дренажного ефекту при мікропресі.
1 / BioStimology®, абсолютно нешкідливий для організму, викликає нечутливі скорочення м'язів (аналогічні тим, які виникають у результаті тривалих вправ), які збільшують активність ліпази (HSL) та сприяють гідролізу внутрішньом'язових тригліцеридів. ЕФЕКТ СХУДНЕННЯ
2 / Мікропрес , це чергування компресії та декомпресії, спрямоване на відновлення гарної циркуляції крові та лімфи і знижує симптоми важких ніг, одночасно ефективно борючись з целюлітом. ДРЕНАЖНА ДІЯ
BodySculptor
- це догляд за тілом, який:
• нешкідливий для організму
• неінвазивний
• безболісний
• без побічних ефектів
• не впливає на природний біологічний процес людського тіла .

Переваги апарату BodySculptor:
· БЕЗПЕКА. Щільна і безпечна дія низькочастотних хвиль на організм людини. Неінвазивний метод (він не передбачає хірургічного втручання та ручного впливу на тіло) допомагає ефективно позбутися целюліту без болю та ризику для здоров'я.
· ЕФЕКТИВНІСТЬ. Біомагнітні хвилі низької частоти та пресотерапія у поєднанні комплексно впливаючи на організм дають чудові результати. Вся програма схуднення за допомогою Бодіскульптора розрахована на кілька сеансів. Для досягнення стійких результатів рекомендується проведення підтримуючих сеансів двічі на місяць. Люди з невеликою масою тіла ефект рельєфності виражений після першого сеансу.
· МІНІМУМ ПРОТИПОКАЗАНЬ. Практично всі методи корекції фігури мають ряд суттєвих обмежень, пов'язаних із різними захворюваннями та загальним незадовільним станом організму. Бодіскульптор є чудовою альтернативою ліпосакції та ліфтингу, але при цьому має мінімум протипоказань.
· МАКСИМУМ КОМФОРТУ. Під час сеансу клієнт відчуває винятково приємні відчуття: комфорт, тепло та релаксацію.
· ВІДСУТНІСТЬ НЕОБХІДНОСТІ ЗМІНЯТИ ДІЄТУ. Проходячи курс схуднення на BodySculptor, Ви можете не змінювати свою систему живлення.
· КОМПЛЕКСНИЙ ВПЛИВ. Програма схуднення допомагає не тільки знизити вагу або позбавитися целюліту, але також підвищити загальний тонус організму, зняти напругу і втому.
 

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст!
    Погано           добре