Бренд
Країна виробник
Функціональність
Призначення
Застосування
Процедура

BodySculptor

Унікальний апарат BodySculptor (Бодіскульптор), розроблений та виробляється у Франції з 1998 року. Апарат постійно вдосконалюється (є 3 модифікації), але принцип залишається той самий - вплив біомагнітних хвиль та пресотерапії. Технологія роботи, що не має аналогів, дозволяє схуднути на 2 розміри одягу всього за 1,5 місяці і при цьому відчувати неймовірну легкість після кожного сеансу. Що примітно, зниження ваги в даний спосіб передбачає спалювання жирових відкладень, а не м'язової маси або виведення води з організму людини.


Показувати:
Сортувати:

Апарат BodySculptor exCell+ для схуднення та корекції фігури

Найкращий спосіб скинути зайву вагу без шкоди для організму вже давно існує. Унікальний апарат B..

Ефективне схуднення та прекрасне самопочуття – це реальність

В основі роботи апарату BodySculptor – поєднання впливу біомагнітних хвиль низької частоти (до 50Гц) та пресотерапії. Біомагнітні хвилі впливають на жирові клітини, розщеплюючи їх, а пресотерапія сприяє виведенню жирних кислот з організму через судинну та лімфатичну системи. Така нова неінвазивна технологія, втілена в апараті, є чудовою безболісною альтернативою ліпосакції та ліфтингу. Результати клінічних випробувань доводять високу ефективність апарату. У середньому після проходження курсу з 12 сеансів тривалістю по 60 хвилин люди, які брали участь у дослідженнях, худнули на 2,5 розміру одягу. Їхня вага в середньому знижувалась на 4,8 кг, з яких 4,1 кг становив зайвий жир! Результати останніх досліджень доводять зниження рівня холестерину у крові.

 

Переваги апарату BodySculptor:

  • рівномірне схуднення із збереженням тонусу шкіри
  • ефект релаксу, тепла та комфорту під час процедури
  • не має аналогів серед апаратів для схуднення

 

Результати проведення процедури:

  • Значне зменшення обсягів тіла, як мінімум, на 2 розміри одягу.
  • Зниження ваги.
  • Позбавлення від целюліту, поліпшення еластичності та пружності шкіри.
  • Поліпшення кровообігу та міжклітинного обміну іонами Кальцію (Ca+).
  • Розслаблення, неймовірне відчуття легкості.
  • Поліпшення здоров'я, підвищення тонусу.
  • Краса та здоров'я тіла

 

Етапи процесу схуднення з використанням апарату BodySculptor

Жирова клітина грає головну роль процесі виникнення целюліту. Метаболізм жирової тканини відбувається під впливом двох процесів: процесу постачання та зберігання речовин у жировій клітині, званим ліпогенезом, та процесу руйнування та виведення жирів з клітини, званому ліполізом. Якщо процес ліпогенезу проходить інтенсивніше процесу ліполізу, виникає гіпертрофія жирової тканини, що веде до стиснення вено-лімфатичної системи. Венозно-лімфаточна недостатність призводить до затримки води в жировій та сполучній тканині, внаслідок чого з'являється ефект «апельсинової кірки».