GeneFill Soft Fill 20 мг Біфазний дермальний філер для губ та обличчя

 • Виробник: GeneFill
 • Код товару: 1003gf
 • Доступність: На складі
 • Призначення: Контурна пластика
 • Тип: Біфазний філер
 • Бренд: GeneFill
 • Країна виробник: Німеччина
GeneFill Soft Fill 20 мг Біфазний дермальний філер для губ та обличчя

GENEFILL SOFT FILL - універсальний двофазний дермальний філер середньої щільності для створення природного об'єму, корекції губ та заповнення зморшок.


Показання для застосування. GENEFILL SOFT FILL:

 • корекція контуру та об'єму губ
 • корекція середньо-глибоких та глибоких зморшок
 • натуральне заповнення мінус-тканин
 • корекція овалу обличчя (контур нижньої щелепи)
 • ін'єкційна ринопластика
 • корекція глибоких зморшок маріонеток
 • корекція носогубних складок
 • поповнення об'єму щік, вилиць, скроневих областей
 • поповнення об'єму підборіддя, мочки вуха

 

Глибина введення: гіподерма
Концентрація ГК: 20 мг/мл (нестабілізована ГК 2 мг/мл, стабілізована ГК 20 мг/мл)
рН: 7,0-7,2
Розмір часток: 80-150 µm
Голка: 30G
Об'єм: 1 мл

 

GeneFill SOFT FILL призначений для відновлення об'єму та корекції контурів обличчя: заповнює втрачену гіалуронову кислоту в шкірі, використовується для волюмізації (вилиці та губи) та заповнення зморшок (носогубні складки, глибокі та міжбрівні зморшки). Не вводьте GeneFill SOFT FILL у періорбітальну область (гусячі лапки, кола під очима).

Тривалість ефекту волюмізації може змінюватись і залежить від глибини та області введення. Результати, які можуть бути досягнуті, залежать від типу шкіри та запиту пацієнта.

 

Протипоказання:

GeneFill SOFT FILL не можна використовувати у таких випадках:

 • є схильність до гіпертрофічних та келоїдних рубців
 • у клієнта непереносимість грампозитивних бактерій
 • схильність до активних запальних чи інфекційних процесів
 • пацієнт страждає від гострих чи хронічних захворювань шкіри
 • при проходженні антикоагулянтної терапії
 • є алергія на гіалуронову кислоту
 • клієнт страждає від аутоімунних захворювань

 

Клінічні дослідження про застосування GeneFill SOFT FILL під час вагітності або годування груддю, а також для підлітків віком до 18 років не проводилися. Пацієнти з алергією мають бути виключені із лікування. Застосування GeneFill SOFT FILL для збільшення грудей та статевих органів протипоказане.

 

Застереження:

GeneFill SOFT FILL рідко призначений тільки для дермальних ін'єкцій і не може бути введений у кровоносні судини, оскільки це може призвести до оклюзії судин та емболії. GeneFill SOFT FILL не слід вводити в область, де встановлено постійний імплантат. GeneFill SOFT FILL не слід використовувати на анатомічних ділянках або поблизу них, уражених активним захворюванням шкіри, запаленням або супутніми захворюваннями. Використання продукту в областях, які були оброблені іншим, не рекомендується.

Повинні дотримуватися всіх запобіжних заходів, пов'язаних з внутрішньошкірними ін'єкціями. GeneFill SOFT FILL призначений для ін'єкцій у середню дерму. Необхідно вибрати техніку та глибину введення, яка ідеально підходить для роботи в тій чи іншій галузі. Як і у всіх процедурах цього, введення GeneFill SOFT FILL пов'язане з ризиком інфекції. Знання анатомічних структур у зоні проведення процедури є абсолютно необхідним. Також слід виявляти особливу обережність при роботі з ділянками в безпосередній близькості від уразливих структур, таких як нерви і судини.

Лікар, який проводить процедуру, має добре знати анамнез пацієнта. У пацієнтів, які приймають ліки, що впливають на згортання крові, такі як аспірин або нестероїдні протизапальні препарати, спостерігатиметься збільшення синців у місці ін'єкції.

Після проведеної процедури – пацієнтові протипоказано перегрівати оброблену зону (сонце, солярій, лазер та IPL) або надмірно охолоджуватись. Пацієнтам слід утримуватись від занять спортом протягом кількох днів. Зона ін'єкції не повинна масажуватися в наступні дні після ін'єкцій, і не повинна зазнавати надмірного тиску.

Не збільшуйте тиск на поршень. Шприци та голки, що використовуються, повинні бути знищені відповідно до прийнятих правил медичної практики.

 

Побічні ефекти:

Як і за будь-якої інвазивної процедури, лікування за допомогою GeneFill SOFT FILL також може призвести до несприятливих наслідків. Можуть виникнути пов'язані з лікуванням неалергічні реакції, такі як свербіж, почервоніння, підвищена чутливість та припухлість у місці вкола, підшкірна кровотеча або гематома, а також реакції затвердіння або гіперчутливості. У більшості випадків ці реакції виникають відразу або протягом одного тижня після ін'єкції і зазвичай стихають мимовільно протягом одного або двох тижнів. Відстрочені побічні ефекти дуже рідкісні, але можуть виникнути пізніше після ін'єкції.

Відомі відстрочені побічні ефекти від філерів: бактеріальні інфекції, утворення біоплівки, утворення хронічних запальних вузликів, реактивація герпетичної інфекції, міграція продукту, некроз шкіри, реакції на стороннє тіло та утворення гранульоми. Техніка ін'єкції може спричинити надмірну корекцію або зміну кольору синяви (ефект Тіндаля). Дуже важливо, щоб досвідчені лікарі діагностували побічні ефекти та проводили відповідне лікування. Щоб мінімізувати ризик побічних ефектів із самого початку, лікар, який проводить процедуру, повинен ретельно аналізувати анамнез і суворо дотримуватись методу стерильної ін'єкції.

 

Інструкція із застосування:

Ділянки, що обробляються, повинні бути відмічені до початку процедури. Місцевий анестетик може бути введений, щоб ін'єкції були максимально безболісним. Антибіотик може бути призначений на розсуд лікаря для запобігання інфекції.

Вийміть шприц з блістерної упаковки, зніміть кришку, що закриває кінчик шприца, і вставте стерильну голку в порт Luer Lock.

Техніка запровадження:

Техніка імплантації з точки зору глибини ін'єкції та кількості, що вводиться, може змінюватися від випадку до випадку і в залежності від необхідного ступеня збільшення. Лікар повинен вибрати техніку, що відповідає конкретному випадку. GeneFill SOFT FILL вводиться за допомогою стерильних голок. Введення проводиться у дерму. Використання всього об'єму шприца не обов'язково. Все залежить від ступеня волюмізації та від зони введення. Не виконуйте надмірну корекцію.

Перед початком процедури пацієнт повинен отримати пояснення про показання, попередження, непереносимість, а також можливі побічні ефекти та очікувані результати. Оброблювана область має бути ретельно асептично підготовлена ​​перед обробкою.

Вміст упаковки:

GeneFill SOFT FILL поставляється у шприці об'ємом 1 мл із вбудованим адаптером LuerLock у блістерній упаковці тільки для одноразового використання. Вміст шприца стерильний (стерилізація паром). Інструкція із застосування, 2 стерильні голки (стерилізовані ЕО), а також етикетки з номером партії та терміном придатності разом із блістером упаковані в картонну коробку. Не використовуйте продукт після закінчення терміну придатності. Пацієнт отримує одну з етикеток з датою проведення процедури, щоб мати змогу відстежити терміни та запланувати наступний похід до косметолога.

Зверніть увагу:

Якщо коробка та блістерна упаковка пошкоджені, продукт не слід використовувати. Не стерилізуйте GeneFill SOFT FILL.

Місце зберігання:

Не заморожувати і не впливати на високі температури. Зберігати при кімнатній температурі (2 – 25°C).

 

Genefill Ukraine

 

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст!
    Погано           добре