Бренд
Призначення
Країна виробник
АКЦІЯ
Тип

Дермальні філери Z Fill

Дермальні філери Z Fill
Показувати:
Сортувати:

Z Fill contour 2 універсальний філер для наповнення губ від Zimmer

Універсальний філер Z Fill contour 2 - для омолодження шкіри обличчя та наповнення губ. Показання..

Філер Z Fill deep 2 з високим ступенем стабілізації для омолодження шкіри обличчя та наповнення г...

Дермальний філер Z Fill deep 2 Перехресно-пов'язана гіалуронова кислота, що відновлює вологу ..

Філер Z Fill refresh 2 для біоревіталізації та гідратації від Zimmer Medizinsysteme

Дермальний філер Z Fill refresh 2   Гель виготовлений із висококонцентрованої гіалуроново..

Компанія Zimmer Medizinsysteme була заснована в Німеччині у 1969 році. Основним напрямком компанії є розробка та виробництво обладнання та витратних матеріалів для кардіології та фізіотерапії. З метою освоєння нових ринків було створено підрозділ естетичної медицини, який був названий ZimmerAesthetic. Його фахівцям було поставлено завдання розробити та вивести на ринок власну лінію дермальних філерів. Новий продукт увібрав у себе всі напрацювання компанії Zimmer в галузі anti-age медицини та був названий Z fill.

У 2010 році Z fill, отримавши всі європейські сертифікати відповідності, вивели на ринок Німеччини. На сьогоднішній день випущено вже друге покоління препаратів, яке відповідає всім сучасним стандартам якості, безпеки та ефективності.

Лінійка продуктів включає три ін'єкційні наповнювачі, які охоплюють весь спектр омолодження обличчя та збільшення обсягів:

  • препарат для біоревіталізації - Z Fill refresh²;
  • універсальний філер із середнім ступенем стабілізації – Z Fill contour²;
  • філер із високим ступенем стабілізації – Z Fill deep².

Препарати є надзвичайно стійкими за рахунок інноваційного багатоступеневого процесу виробництва, що уповільнює власні процес деградації шкіри, забезпечуючи тривалий ефект. Омолоджуюча дія забезпечується відразу після введення. Z Fill зупиняє процеси старіння за рахунок компенсації втрат власної гіалуронової кислоти.
 

Розглянемо кожен препарат із лінійки:
 

- Філлер Z Fill refresh² використовується для біоревіталізації шкіри обличчя, шиї, декольте, спини та рук.
Гель виготовлений із висококонцентрованої гіалуронової кислоти та гліцерину (природний зволожувач). Препарат відновлює вміст гіалуронової кислоти, яку втрачає шкіра з віком. У той же час, гліцерин є "пасткою" води, забезпечуючи зволоження шкіри протягом декількох місяців. В результаті шкіра стає молодшою ​​та пружною.

Властивості: стерильний ізотонічний в'язкопружний прозорий гель, який згодом піддається в шкірі біологічному розкладанню.
Області застосування: обличчя, шия, декольте, шкіра спини та рук.

Протокол проведення та тривалість ефекту: Рекомендується курс із 3 процедур, які необхідно проводити протягом 2 місяців. Отриманий ефект зберігається від 3 до 4 місяців.
 

- Z Fill contour² для омолодження шкіри обличчя та наповнення губ.
Гелевий філер, виготовлений із прошитої гіалуронової кислоти для заповнення дрібних та середніх зморшок. Z Fill contour² можна також використовувати, щоб підкреслити контур червоної облямівки губ і збільшення об'єму губ, що призводить до створення наповнених і привабливих губ.

Стерильний в'язкопружний ізотонічний гомогенізований монофазний прозорий гель. 
Області лікування: зморшки чола та періорбітальної області, міжбрівні дуги, носогубні складки, зморшки "маріонетки", контур та об'єм губ.

Тривалість ефекту: 6-9 місяців.
 

- Z Fill deep² підходить для корекції помірних та глибоких зморшок, а також для покращення контурів обличчя та збільшення об'єму.
В'язкопружний гель забезпечує негайний косметичний ефект, дія якого триватиме протягом одного року.

Стерильний в'язкопружний ізотонічний гомогенізований монофазний прозорий гель. 
Області лікування: щоки, носогубні складки, зморшки "маріонетки".

Тривалість ефекту: 8-12 місяців.