Бренд
Призначення
Стать
Країна виробник
Призначення
Напрям
Функціональність
Застосування
Технології
Процедура

Апарати для видалення татуювань

Раніше татуювання можна було забрати лише травматичними способами. Такі процедури часто призводили до утворення рубців. Ефективність видалення лазером залежить від кольору і хімічного складу чорнила, глибини залягання пігменту. Для лазерного видалення татуювання застосовують QS-лазери (АПАРАТ Q-FIT ВІД HIRONIC, ALEX TRIVANTAGE Q-SWITCHED ALEXANDRITE/ND:YAG від CANDELA). 

(Q-Switch) з функцією підбору довжини хвилі лазерного випромінювання під колір шкіри та чорнила, з тривалістю імпульсу, що вимірюється в наносекундах (1 · 10-9 секунди). Потрібно кілька процедур із частотою раз на місяць.

Показувати:
Сортувати:

Hironic PICOHI 300 пікосекундний лазер для видалення тату та пігментацій

Пікосекундний лазер наступного покоління Реальні 300 пікосекунд. Пікова потужність 1,67 ГВт. ..

PicoWay - Лазер для видалення татуювань та пігментних плям від Candela

PicoWay є надзвичайно інноваційним лазером з подвійною довжиною хвилі від Candela та найнадійні..

Апарат Q-Fit лазерне видалення татуювань від Hironic

Q-Fit Technology Nd YAG 1064 & 532nm   Показання: лазерне видалення татуювань т..

У найсучасніших та найефективніших лазерів, які особливо підходять для видалення якісних професійних татуювань, тривалість імпульсу вимірюється в пікосекундах (трильйонна частка секунди, 1 · 10-12 секунди). Унікальний принцип роботи лазера PicoWay заснований на дії енергії ультра-коротких пікосекундних імпульсів на тканині, що викликає фотомеханічний ефект, що призводить до розпаду чорнила татуювання або пігментної плями на дрібніші частинки, що легко усуваються. Інноваційний пікосекундний лазер PicoWay з трьома довжинами хвиль 1064 нм, 785 нм та 532 нм, який дозволяє видаляти різнокольорові татуювання та пігментні утворення на будь-яких фото-типах шкіри, а також проводити процедури лазерного омолодження. У порівнянні з іншими пікосекундними або зі звичайними Q-switched лазерами ультракороткі імпульси PicoWay оптимізують фотоакустичний тиск на ціль і руйнують частки чорнила з найменшою тепла, що виділяється. Це виключає травматизацію шкіри, утворення шрамів та рубців після процедури.