Hironic GENTLO інноваційне поєднання РФ, мікроголок і плазми

 • Виробник: Hironic
 • Код товару: 1026
 • Доступність: На складі
 • Технології: RF
 • Застосування: Тіло, Обличчя
 • Призначення: Для лікування шкіри, Для омолодження
 • Процедура: RF Ліфтинг
 • Функціональність: Багатофункціональний, Насадки
 • Призначення: Гінекологія, Омолодження, Лікування акне, Ліфтинг, Відбілювання, Антивікова
 • Напрям: Устаткування
 • Бренд: Hironic
 • Країна виробник: Корея
Hironic GENTLO інноваційне поєднання РФ, мікроголок і плазми

GENTLO – це перший інноваційний радіочастотний пристрій, об'єднаний з плазмовою технологією. Це дозволяє максимально посилити синергічний ефект лікування шкіри від епідермісу до дерми і забезпечує оптимальний результат, такий як ліфтинг, підтяжка і покращення шкіри в цілому.

GENTLO - універсальна мікроголкова радіочастотна (RF) система догляду за шкірою, яка дозволяє виконувати підтяжку шкіри, покращувати її текстуру та робити менш помітними шрами, рубці, глибокі та тонкі зморшки.

Все в одному комплексному рішенні

GENTLO поставляється додатковими аплікаторами для різних показань.

 

Базова комплектація включає маніпулу для мікроголкового RF, інші маніпули треба купувати окремо!

 

RM / Мікроголковий RF

Синергічний ефект. Обробка ізольованими і неізольованими голками.

Рубці, шрами, стриї, ліфтинг, омолодження, акне, комедони (відкриті та закриті), пори, тонкі зморшки, ревіталізація шкіри, шліфування, гіпергідроз, підтяжка.

Регульована глибина голки від 0,5 мм до 3,5 мм забезпечує ефект неізольованої або ізольованої голки.

 

Як це працює

Контрольовані мікротравми від мікроголок активують природні процеси регенерації шкіри, тоді як радіочастотна енергія нагріває глибші шари, сприяючи виробленню колагену та еластину. Процедуру можна налаштувати для вирішення конкретних проблем шкіри за допомогою регулювання глибини введення голок і потужності RF-енергії.

 

Широкий кут огляду

Завдяки меншому розміру наконечника по площі поверхні, зводить до мінімуму перекриття під час обробки і забезпечує широкий кут огляду для більш точних процедур.

 

 

 

Наступні маніпули купуються окремо!

Інноваційна комбінація RF і ПЛАЗМИ

GENTLO – перший інноваційний пристрій, який інтегрує RF і ПЛАЗМУ

Максимальний синергічний ефект процедур, вплив на всі шари шкіри від епідермісу до дерми. Оптимальні результати таких процедур як ліфтинг, підтяжка та омолодження шкіри.

 

RN | RF - Голка

Радіочастотна монополярна голка.

Вибіркове руйнування сальних залоз. Не пошкоджує епідерміс, докорінно лікує акне, запобігаючи рецидивам. 

 

RC | RF – Circle

Радіочастотний монополярний круг.

Об'ємний нагрів до і після обробки. Невеликою радіочастотною керамікою відбувається передача радіочастотної енергії на шкіру, яку важко націлити на лікування голкою.
Використовуйте для лікування вугрової висипки до та після, і загального омолодження шкіри, також можливе застосування для лікування жіночої вульви.

 

RV | RF – Vaginal

Тип радіохвильового монополярного стрижня.

Спеціальна вагінальна процедура з зручним радіохвильовим лікуванням, особливо для жінок.
Неінвазивний, неабляційний, нехірургічний метод, без необхідності анестезії. Ергономічний дизайн маніпули спеціально розроблений для вагінальних процедур, таких як омолодження та підтяжка піхви, а також для усунення патологічної сухості піхви та вульви.

 

 

 

PS | ПЛАЗМА

 • Відбілює
 • Стерилізує
 • Підтягує
 • Розслабляє
 • Абсорбує

 

Плазма є надефективною для відбілювання, стерилізації, підтяжки шкіри. Адсорбція (всотування) активних інгредієнтів шкірою під впливом плазми зростає на 466%. Ці унікальні властивості, ефективність  і безпечність процедури доведені ретельними клінічними випробуваннями.

Маніпула генерує високу енергію та стабільний потік плазми (іонізованого газу). Спрямовує іони плазми в наконечник. Коли плазма контактує зі шкірою, спостерігається ефект, відомий як потенціал Доннана, або мембранна різниця потенціалів. Він забезпечує глибоке проникнення в шкіру молекул косметологічних засобів і розчинів. Водночас плазма стерилізує поверхню шкіри та ініціює регенерацію клітин шкіри.

 

 

PLASONIC

АМПУЛЬНИЙ Бустер шкіри

В ампулі містяться амінокислоти, вітаміни та 4 трипептиди, зокрема, фактори росту високої концентрації. Завдяки такій комбінації, засіб є бустером шкіри подвійної дії: він посилює ефекти процедури Plasonic, забезпечуючи омолодження та відбілювання шкіри.

Процедуру Plasonic і ампульний бустер шкіри в-ва HIRONIC визнано ефективним засобом для усунення подразнення та свербежу, спричинених сухістю шкіри. Доведено розгладжування зморшок, звуження пор, а також покращення текстури шкіри внаслідок застосування процедури та бустера протягом 4 тижнів.

 

Коли я побачу результат?

Ви помітите деякі миттєві покращення, такі як легкий ефект підтяжки та ніжне сяяння шкіри, вже незабаром після процедури. Найзначніші та найстійкіші ефекти стають помітними через кілька тижнів або місяців, оскільки посилюється природне вироблення колагену в організмі. Максимальні результати та переваги процедури формуватимуться та проявлятимуться протягом кількох місяців. Індивідуальні результати можуть відрізнятися залежно від ряду факторів.

Чи є період відновлення?

Мікроголковий RF вважається малоінвазивним методом, але вам може знадобитися відпочинок одразу після процедури (всього кілька годин), аби мікроотвори у шкірі оброблених ділянок закрилися. Протягом перших 1-2 тижнів після процедури ви можете спостерігати слабке почервоніння та набряк оброблених ділянок і відчувати легкий дискомфорт, що є нормальною частиною процесу загоєння. За це час всі ці явища повинні поступово та остаточно зникнути.

Наскільки це боляче?

Залежно від типу маніпули ви можете відчувати легкий дискомфорт. Якщо вас турбує рівень дискомфорту під час процедури, не соромтеся заздалегідь попросити свого лікаря застосувати знеболювальний крем.

 

Проведення процедури мікроголкового ліфтингу 

 

 

Зручність

Інтелектуальна інтегрована система (SIS)

Самостійний моніторинг і діагностика пристроїв в режимі онлайн і можливість усунення несправностей у режимі реального часу без відвідування.

 

Віддалене управління за допомогою Cloud System

 • Повідомлення про заміну витратних матеріалів
 • Збережені протоколи
 • Самодіагностика та перевірка
 • Функції запобігання несправностей і надання допомоги
 • Доступна перевірка точних знімків і використання пристрою (Точні знімки, витрачений час і т. д.)
 • Доступне віддалене оновлення

 

Big Data System

Завдяки накопиченню даних про лікування, забезпечує найкращий і безпечний протокол для кожної процедури, щоб надати користувачам максимальне керівництво.

 

Простий і інтуїтивно зрозумілий графічний інтерфейс

 

Специфікація GENTLO

 

Hironic Co., Ltd – лідер виробництва медичних пристроїв, посідає провідну позицію у розробці та виробництві пристроїв HIFU для ліфтингу/підтяжки шкіри та для кріоліполізу. Компанія інвестує значні ресурси у наукові дослідження та розробку обладнання для підтяжки (лінійка пристроїв DOUBLO), кріоліполізу (лінійка MICOOL), пристроїв для комплексного розв’язання проблем шкіри (Miracle Plus), а також інших пристроїв. Апарати Hironic відповідають національним і міжнародним стандартам якості та безпеки медичних і косметологічних пристроїв. Понад 2.000 салонів і закладів в багатьох країнах світу довіряють продукції компанії Hironic, яка визнана одною з найкращих компаній корейського фондового ринку.

Компанія сертифікована на відповідність міжнародному стандарту ISO 13485 і корейському стандарту GMP.

 

Hironic Ukraine

 

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст!
    Погано           добре