Deleo Origin Laser - фракційний лазер на ербієвому склі

 • Виробник: Deleo
 • Код товару: CRISTAL05
 • Доступність: На складі
 • Класифікація: Професійна
 • Технології: Фракційний лазер
 • Застосування: Обличчя, Тіло
 • Призначення: Для лікування шкіри, Для омолодження
 • Процедура: Фракційне шліфування, Лазерне шліфування
 • Функціональність: Моноапарат
 • Призначення: Пігментні плями, Відновлення, Антивікова, Від рубців та шрамів, Від пігментних плям, Омолодження, Від опіків, Лікування акне
 • Стать: Унісекс
 • Напрям: Устаткування
 • Бренд: Deleo
 • Країна виробник: Франція
Deleo Origin Laser - фракційний лазер на ербієвому склі

Революційний фракційний лазер на ербієвому склі від Deleo

Протягом кількох останніх років лікарі відмовлялися від фракційних лазерів на користь інших технологій (RF, HIFU), які вважалися безпечнішими та менш інвазивними. Вони справді дають виграш у безпечності процедур, але не в ефективності.

Тепер французька компанія DELEO революціонізувала фракційний лазер за допомогою нової технології – випромінювання лазерних мікропроменів діаметром 70 мікронів. Наші інженери створили апарат, що генерує ультратонкі лазерні промені, здатні проникати глибше в дерму, але зовсім не впливати на епідерміс.

Для порівняння, інші лазери того ж типу мають мікропучки діаметром близько 100–120 мкм (120 мкм для Fraxel).

Це дозволяє контролювати можливі побічні ефекти відновлення, а також усунути такий прикрий наслідок, як виключення з соціального життя (соціальна ізоляція). Результати ж цих процедур – просто неперевершені.

Апарат ORIGIN відповідає на потреби дедалі краще поінформованих і вимогливих пацієнтів – адже нині люди шукають неінвазивні, безболісні рішення без періоду відновлення та зі швидкими помітними результатами.

 

 

Технологія

Медичний пристрій ORIGIN – це неабляційна лазерна система з довжиною хвилі 1550 нм, відома як фракційний лазер на ербієвому склі.

Лазерний промінь створює коагуляційні мікролунки за принципом фототермолізу, який полягає в дуже швидкому нагріванні певної «мішені» (наприклад, фібробластів дерми) з одночасним обмеженням нагрівання дерми.

Ця техніка дозволяє чинити глибокий вплив на дерму та водночас зменшує дифузію (розсіювання) теплової енергії.

Після лазерного оброблення шкіри спостерігається явище біостимуляції (стимуляції клітин), яке сприяє швидшому відновленню шкіри й істотно скорочує період відновлення та пов’язану з ним соціальну ізоляцію.

Для порівняння, CO2 або YAG-лазери, абляційні лазери, що руйнують епідерміс, набагато більш болючі та викликають більш серйозні побічні ефекти у пацієнтів.

 

 

Ультратонкі мікропромені

ORIGIN генерує найтонші на ринку мікропромені діаметром лише 70 мкм. Таким чином, апарат пропонує більш цілеспрямований та сфокусований вплив, а також зберігає недоторканим епідерміс, концентруючи свою дію глибоко в шарі дерми.

 

Висока точність оброблення

Лазер ORIGIN формує на цільовій області шкіри надточну та регульовану сітку мікролунок.

 

Удвічі потужніший і швидший

Потужніший за власну попередню версію, ORIGIN подвоїв свою силу до 17 Вт. ORIGIN нового покоління також швидший і генерує 200 «пострілів» на хвилину.

 

Ергономічна маніпула

Маніпула ORIGIN не тільки легка, вона ще й дуже проста у використанні. Вбудоване в маніпулу повітряне охолодження забезпечує пацієнтам комфортні та приємні процедури.

 

Штучний інтелект

Апарат ORIGIN тепер має штучний інтелект. Завдяки цьому протоколи процедур розвиваються на основі вашої повсякденної практики та генеруються автоматично відповідно до прототипів і з урахуванням віку, статі та показань пацієнта.

 

Подвійний дисплей

ORIGIN тепер має два дисплеї. До традиційного інтерфейсу користувача додано другий інтерактивний дисплей, який допомагає лікареві під час процедур, скеровує його дії та надає необхідні консультації та поради до та після процедур.

 

 

Показання та процедура

ORIGIN – безболісна процедура. Побічні ефекти – почервоніння і незначний набряк – мінімальні та минають щонайбільше за 48 годин і не призводять до соціальної ізоляції. 

Результати помітні вже після першого сеансу, негайним ефектом якого є здорове сяйво шкіри. З кожним наступним сеансом результати покращуються.

ORIGIN пропонує глобальний підхід довічного супроводу пацієнтів:

 • Молодь (17–21 рік) – рубці, акне.
 • Активний дорослий – відновлення сяяння шкіри, усунення ознак втоми та стресу.
 • Активний дорослий 2 – шліфування, підтяжка шкіри, усунення зморшок, пігментних уражень і мелазми.

 

Хто мій пацієнт?​

Чоловіки та жінки, які мають проблеми (ураження), пов’язані з віком або якістю та/або характером шкіри, незалежно від фототипу шкіри.

 

Які проблеми лікуються?

Акне, рубці, стриї, зморшки, обвисла шкіра. Усунення ознак втоми, стресу. Ураження шкіри, пігментація, меланома, мелазма.

 

Період відновлення?

Немає.

 

Тривалість процедури?

Від 10 до 20 хвилин, залежно від показання.

 

Скільки потрібно сеансів?

Від 3 до 6 сеансів, залежно від показання.

 

Інтервал між сеансами?

Від 2 до 6 тижнів між сеансами на одній ділянці. Цей час потрібен, аби розпочався та запрацював неоколагенез.

 

 

Короткострокові результати

Результати процедури помітні з першого сеансу завдяки регенерації шкіри. Щоб домогтися повного поліпшення стану обробленої області, рекомендується провести від 3 до 6 сеансів відповідно до показань, з інтервалом приблизно від 15 днів до 1 місяця, щоб стимулювати новий синтез колагену. 

Отримані результати можуть істотно відрізнятися залежно від типу шкіри, виду лікування і процедури протоколу. Важливо приділити достатньо часу перед сеансом для точного визначення потреб пацієнта і забезпечення максимально можливого результату.

 

Середньо та довгострокові результати

При таких показаннях, як шрами та розтяжки, результати в кінці плану лікування є остаточними. При показаннях, що прогресують (зморшки, в’ялість шкіри), рекомендується проводити щорічні підтримувальні сеанси відповідно до плану лікування, щоб результати зберігалися з часом.

 

Точність

Лазер ORIGIN має інтуїтивно зрозумілий режим з попередньо встановленими параметрами для швидкого і специфічного лікування. Експертний режим дозволяє вам дуже точно призначити лікування за конкретними показаннями або в складних випадках.

ORIGIN Laser пропонує два різних режими лазерного спалаху.

 

Безперервний режим

Лазер проводить безперервну роботу до тих пір, поки користувач утримує кнопку. Цей швидший режим в основному використовується для процедур омолодження і підтяжки шкіри.

 

«Точка за точкою»

У режимі «Точка за точкою» користувач повинен вручну натиснути кнопку на наконечнику або педаль спалаху лазера. Цей режим дозволяє більш точно обробити шрами, розтяжки або пігментні ураження.

 

Регульовані параметри

 • Енергія імпульсу (в МДж), яка визначає глибину проникнення випромінювання в дерму.
 • Швидкість спалаху в безперервному режимі.
 • Загальна щільність спалаху (в точках/см²) для режиму «Точка за точкою»: від 49 точок/см² до 324 точок/см².

 

Процедура у дії

Буде оброблено всю верхню повіку (включно з гусячими лапками для загального омолодження). Використання спеціальної насадки полегшує процедуру, яка є відносно безболісною, оскільки розпилення холодного повітря забезпечує комфорт пацієнту. Середня потужність лазера становить 150 Дж на око за кожен сеанс (на верхню повіку і гусячі лапки).

 

Після процедури

У кінці процедури на повіки наносять лід і загоювальний крем, а також внутрішньоочний крем з вітаміном А.

 

Результати

Враховуючи перші значні результати, отримані після лікування, неабляційний фракційний лазер ORIGIN являє собою нову, ефективну, безпечну і неінвазивну альтернативу хірургічної верхньої блефаропластики. Процедура проста і швидка, з абсолютно природним, стійким результатом, який не змінює зовнішній вигляд ваших очей!

 

 

КРОК 1 – підготовка

Процедура ORIGIN® проводиться швидко (в середньому 5 хвилин на кожне око) і під місцевою анестезією. За годину до процедури наноситься анестезійний крем на основі лідокаїну. Перед установкою внутрішньоочних щитків вводять анестезійну очну краплю, що містить тетракаїн.

 

КРОК 2 – захисний щит

Для забезпечення захисту очного яблука і персоналу використовуються захисні екрани з нержавіючої сталі, що забезпечують повний захист під час лазерної процедури. Їхня невідбивальна поверхня дозволяє розсіювати лазерне випромінювання та інші джерела енергії. Оскільки вони піддаються автоклавуванню, вони довговічні та прості в обслуговуванні.

 

КРОК 3 – лазерна обробка

Далі виконується лазерна обробка повік та гусячих лапок. Процедура досить швидка та не займе більш ніж 10 хвилин.

 

 

Lascos - ексклюзивний представник апаратів deleo в україні

Сервісне обслуговування і технічна підтримка​

Комплексна гарантійна програма до 3-х років, щоб уникнути непередбачених збоїв. Наші фахівці безкоштовно оновлюють програмне забезпечення при виході нової версії.

 

Доставка

Доставка включена у вартість.

 

Навчання

Безкоштовне навчання персоналу. Регулярні практичні семінари та вебінари.

 

Маркетингова підтримка

Ми зацікавлені, аби ваш бізнес був рентабельним та розвивався. Для цього ми надаємо маркетингову та рекламну підтримку нашим партнерам.

 

 

Deleo Ukraine

 

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст!
    Погано           добре