GentleYag PRO (Nd:YAG) - Неодимовий лазер із широким діапазоном застосувань

 • Виробник: Candela
 • Код товару: 1003
 • Доступність: На складі
 • Технології: Неодимовий лазер
 • Застосування: Волосся, Обличчя, Тіло
 • Призначення: Для омолодження, Для лікування шкіри, Епіляція
 • Процедура: Лазерна епіляція
 • Функціональність: Багатофункціональний
 • Бренд: Candela Medical
 • Країна виробник: Ізраїль, США
GentleYag PRO (Nd:YAG) - Неодимовий лазер із широким діапазоном застосувань

Швидкий та потужний неодимовий лазер

GentleYag Pro — неодимовий лазер із широким діапазоном застосувань:

 • видалення волосся назавжди - для всіх типів шкіри, засмаглої шкіри та 6-го фототипу;
 • Pseudofolliculitis Barbae (PFB) – запаленої після гоління шкіри;
 • судинні ураження - широкий спектр судинних уражень, у тому числі вени обличчя та ніг;
 • підтяжка шкіри (ліфтінг)

Лазерний апарат GentleYAG Pro має кілька насадок, які використовуються для ефективного усунення найчастіших проблем на всіх типах шкіри, у тому числі на шкірі темного кольору. GentleYAG Pro – це ідеальне рішення для видалення волосся, судинної сіточки, телеангіектазії та телеангіектатичного покриття на обличчі та/або ногах. GentleYAG Pro тепер може бути модернізований для більш високої ефективності та вирішення ширшого кола клінічних показань. Платформа модернізується з розширенням вашої естетичної практики.

Великий розмір плями 20/22/24 мм робить GentleYAG Pro найшвидшим на ринку неодимовим лазером для видалення волосся. Розмір плями 5мм дозволяє проводити лікування грибка нігтів.

Переваги лазера GentleYAG Pro

 • Швидший. Вища частота 2 Гц дозволить скоротити тривалість процедури і прийняти більше пацієнтів.
 • Вибір системи подачі. Вибір з кількох ергономічних та легких насадок дозволяє звести до мінімуму втому оператора та підвищити комфорт проведення процедури.
 • Великий вибір розмірів плями. Здатність GentleYag Pro створювати пляму діаметром від 1,5 до 24мм дозволяє вибрати анатомічно обґрунтований розмір плями та збільшити щільність потоку.
 • Невеликий розмір плями. Неодимовий лазер пропонує подвійну довжину хвилі Specialty Delivery System та розмір плями 1,5/3/5/3×10 мм для видалення судинних та пігментних поразок. Розмір плями 5мм дозволяє проводити лікування грибка нігтів.
 • Великий розмір плями. Подвійна довжина хвилі та нові розміри плями 20, 22 та 24 мм дозволяють скоротити час проведення процедури та підвищити комфорт пацієнта.
 • Інтуїтивно зрозумілий сенсорний екран. Дозволяє легко та швидко вибрати необхідні параметри процедури.
 • Змінна тривалість імпульсу. Для ще більшої гнучкості при видаленні судинних та різних пігментних уражень епідермісу.
 • Система динамічного чи повітряного охолодження – на ваш вибір. Вибір одного з варіантів охолодження – повітряне охолодження Air Cooling Compatible™ (ACC™) або динамічне кріогенне охолодження Dynamic Cooling Device™ (DCD™), що дозволяє заощаджувати час та забезпечує постійний захист епідермісу.
 • Елегантний, продуманий дизайн, невеликий розмір та легка вага забезпечують мобільність апарату. Проводьте процедури швидко, ефективно та комфортно практично у будь-якій обстановці.
 • Сапфірове скло. Захищають оптику, забезпечують тривалий термін служби та здатність витримувати високі частоти та високу потужність.

Довша хвиля в комбінації з високою енергією пікової потужності, мікросекундними імпульсами, високим ступенем повторення та динамічним захистом шкіри є ідеальною умовою для дії на численні шари дерми. Неодимовий лазер GentleYag Pro застосовується при загальних станах шкіри, викликаних процесом старіння, а результат – це здоровіша, молодша шкіра. Позитивний лікувальний ефект -  розгладжування зморшок, зменшення розміру пор, почервоніння, зменшення еритеми та зміцнення шкірних тканин. На відміну від систем для омолодження на імпульсних лампах, неодимовий лазер GentleYag Pro може застосовуватися для всіх типів шкіри, навіть у літній час, без небезпеки ускладнень.

Даний лазерний апарат є чудовим вибором для лікування  судинних уражень, таких як телеангіектазія, винні плями, розацея, судинні сіточки на обличчі та ногах. Більш глибокий ступінь проникнення і помірніша абсорбція гемоглобіну для хвилі 1064 нм дозволяє видаляти глибоко розташовані великі судини.

При  епіляції волосся  неодимовий лазер GentleYag Pro забезпечує глибину проникнення, яка досягає волосяної цибулини, а великий розмір плями 24 мм дозволяє обробляти за один імпульс площу 450 квадратних міліметрів, що більше, ніж у будь-якого іншого Nd:YAG лазера.

Неодимовий лазерний апарат GentleYag Pro забезпечує тривалість імпульсу, різні розміри світлової плями, високу частоту проходження імпульсів і високу потужність світлового потоку, яка недосяжна в інших моделях nd:yag лазерів.

Унікальне поєднання довжини хвилі лазерного випромінювання 1064 нм і запатентованою компанією  Candela  (Кандела), технології динамічного охолодження Dynamic Cooling Device (DCD) забезпечує ефективний захист шкіри з різним рівнем меланіну, включаючи засмаглу шкіру, і дозволяє проводити процедуру в комфортних для пацієнта умовах обладнання. Таким чином, неодимовий лазер дає можливість зручного цілорічного застосування для будь-яких типів шкіри, включаючи V і VI.

Відгуки

"Можливість модернізації однохвильових систем Candela Pro-U до двохвильової конфігурації GentleMax Pro - привабливий варіант для розширення практики".

Шломіт Халахмі, дерматолог

«Великі розміри плями, які тепер доступні на системах Gentle Pro, допомагають значно скоротити час процедури без шкоди для її ефективності. Швидке проведення процедури дозволяє прийняти більше пацієнтів, що сприяє зростанню доходів».

Алан Голд, пластичний хірург, FACS (дійсний член американської хірургічної колегії)

«Неодимовий лазер GentleYAG із системою динамічного охолодження (DCD) продемонстрував високу ефективність у видаленні волосся у темношкірих пацієнтів…»

Елізабет Ростан, лікар, Центр дерматології та косметичної хірургії, Шарлотт, Північна Кароліна

 

Candela Ukraine

 

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст!
    Погано           добре

Параметри лазера GentleYag Pro

Тип лазера &mdash ; довгоімпульсний Nd:YAG (неодимовий)

Довжина хвилі — 1064 nm

Імпульс — частота до 2 Hz, тривалість 3-100 ms

Розмір плями ( площа покриття)

 • 6 mm, 8 mm;
 • 10 mm, 12 mm;
 • 15 mm, 18 mm.

Потужність випромінювання &mdash ; до 150 j/cm2

Система доставки імпульсу  — 2,5 m оптоволокно з вихідною лінзою та рукояткою

Управління — сенсорний екран

Вимоги до електрики  — 200-240 В, 50/60 Гц, 30 А, 4600 VA

Вага апарату — 107 kg

Розмір системи &mdash ; 108,2 х 50,5 х 98.8 cm

Пристрій динамічного охолодження (DCD)

Інтегроване керування, контейнер з кріогеном та рукоятка з дистанційною насадкою.

Кріоген — HFC 134a

DCD тривалість розпилення до імпульсу  — 20 — 100 ms (встановлюється користувачем)

DCD тривалість паузи  — 3, 5, 10 — 150 ms (встановлюється користувачем)

DCD тривалість розпилення після імпульсу  — 0 — 20 ms (встановлюється користувачем)